shambala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
***ШАМБАЛА е мистично царство скриено зад снежните врвови на Хималаите. Тоа е споменато во неколку антички текстови вклучувајќи Kalachakra и античкиот текст на Џанг Џанг културата која претходи на тибетскиот будизам во западниот дел на Тибет. Шамбала е термин санскрит за местото на радоста, мирот и умереноста***

 

 ПРЕПОРАЧАЈТЕ НЕКОЈА ИГРА!

Go down 
АвторПорака
chako
AДМИНИСТРАОР
AДМИНИСТРАОР
chako


Број на мислења : 185
Join date : 2011-08-29
Age : 44
Местолокација : Ohrid

ПРЕПОРАЧАЈТЕ НЕКОЈА ИГРА! Empty
ПишувањеПредмет: ПРЕПОРАЧАЈТЕ НЕКОЈА ИГРА!   ПРЕПОРАЧАЈТЕ НЕКОЈА ИГРА! EmptyСре Aвг 31, 2011 9:31 pm

кликнете на линкот подолу,играва е многу јака...оваа игра е за оние што обожаваат хорор филмови.Хотелов во играва работит од 18 ч до 06 сабајле..пред тоа и после тоа затворен е хотелот неможит да се играт.Отпрвин од страв ја играв без звук,а потоа додавав по малку па сега со најсилен...проверете ке видите со интересно е Very Happy
http://hotel626.com/
Вратете се на почетокот Go down
http://chako.manifo.com/
 
ПРЕПОРАЧАЈТЕ НЕКОЈА ИГРА!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
shambala :: Your first category :: ТЕХНОЛОГИЈА :: ИГРИ-
Отиди до: