shambala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез
***ШАМБАЛА е мистично царство скриено зад снежните врвови на Хималаите. Тоа е споменато во неколку антички текстови вклучувајќи Kalachakra и античкиот текст на Џанг Џанг културата која претходи на тибетскиот будизам во западниот дел на Тибет. Шамбала е термин санскрит за местото на радоста, мирот и умереноста***

 

 ИГРАТЕ ЛИ ИГРИ И КОИ?

Go down 
АвторПорака
chako
AДМИНИСТРАОР
AДМИНИСТРАОР
chako


Број на мислења : 185
Join date : 2011-08-29
Age : 44
Местолокација : Ohrid

ИГРАТЕ ЛИ ИГРИ И КОИ? Empty
ПишувањеПредмет: ИГРАТЕ ЛИ ИГРИ И КОИ?   ИГРАТЕ ЛИ ИГРИ И КОИ? EmptyСре Aвг 31, 2011 9:26 pm

до пред некое време само на покер киснев,ама многу потоа ја играв некое време Мetal of honor а сеа неиграм ништо
Вратете се на почетокот Go down
http://chako.manifo.com/
 
ИГРАТЕ ЛИ ИГРИ И КОИ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
shambala :: Your first category :: ТЕХНОЛОГИЈА :: ИГРИ-
Отиди до: